Ugrás a tartalomra

Karrier

Trilobita - Bemutatkozó

Töltse le rövid cégismertető bemutatónkat.

Letöltés

For corporate information in English please click here.

Kiemelt referenciák

  • Az OTP Bank iktató, dokumentumkezelő rendszerének bevezetését 2016 nyarán kezdtük meg. Az IT Fejlesztési Igazgatóság alapiktatási folyamatának, valamint a market sounding folyamatoknak éles üzemi indulása 2017 elején történt meg.

    OTP Bank Nyrt. Iktató- és dokumentumkezelő rendszer
  • Az UniCredit Bank jutalékos rendszerben történő szolgáltatás értékesítésének elszámolás támogatására rendelte meg tőlünk jutalékszámítási megoldását, amelyet egy hat hónapos bevezetési és testreszabási fázis után 2007. júliusától folyamatosan üzemeltet.

    UniCredit Bank Zrt. Jutalék menedzsment megoldás
  • A projekt során a Richter Gedeon Nyrt. korábbi iratkezelő megoldásának leváltását, az iratok migrálását végeztük el az Informatikai Főosztály részére. Jelenleg a rendszer szervezeten belüli roll-outja tervezési fázisban van.

    Richter Gedeon Nyrt. Iratkezelő megoldás
  • A Linamar Hungary Zt.- nél a 2011-2012-es év fordulóján került bevezetésre TriDoc standard rendszerünk, melyet ügyfelünk elsősorban megrendelések, beszerzési engedélyek, számlák, HR dokumentumok és metrológiai jegyzőkönyvek iktatására, elektronikus kezelésére használ.

    Linamar Hungary Zrt. Dokumentumkezelő megoldás
  • A LAPKER Csoport 2014-2015 fordulóján öt cégére párhuzamosan vezette be a TriDoc megoldást. A rendszer bevezetésének főbb, hosszú távú céljai az iratok manuális kezelésének megszüntetése, a papír alapon történő engedélyezési folyamatok szoftverrel történő kiváltása, valamint a szerződések digitálistárolása voltak.

    Magyar Lapterjesztő Zrt. Irat- és ügykezelő megoldás
  • A Paks II. projekt kapcsolódó iratainak tárolására az MVMI Informatikai közreműködésével került bevezetésre a TriDoc enterprise rendszer. A rendszer legfőbb feladata az iratok tárolása és megfelelő jogosultság alapú elérhetőségének biztosítása, valamint a projekt alapú jóváhagyási folyamatok támogatása.

    Paks II. Zrt. Iktató- és iratkezelő megoldás

Senior Java fejlesztő

  • Nagyvállalati adatbázis alapú webes alkalmazás backend oldali fejlesztése

  • Rendszer tervezés, adatbázis tervezés

  • Egyedi, Java Servlet alapú, webes keretrendszer használata, fejlesztése

  • Ügyféligények megismerése, alakítása, megoldás kialakítása

  • Junior kollégák támogatása

  • Alapos Java SE ismeret

  • ORM alapú adatbázis-kezelés, -tervezés alapos ismerete

  • Szerver oldali Java technológiák ismerete: JAXB, JAX-WS

  • Szerver oldali eszközök ismerete: Hibernate, Axis, Lucene, POI

  • Alkalmazás kiszolgálók ismerete: Tomcat, JBoss stb.

  • Adatbázis-kezelők alap szintű általános (telepítés, adminisztrálás, mentés/visszaállítás) és magas szintű fejlesztői ismerete (sajátosságok, támogatott típusok stb.): MySQL, MSSQL, Oracle

  • Robusztus, átlátható, újrahasznosítható kód készítése

  • Automatizált és egyéb fejlesztői eszközök ismerete: Junit, Maven, Eclipse

  • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat

  • Felsőfokú végzettség

  • Spring Framework ismerete

  • JPA ismerete

  • JEE ismerete

  • Agilis módszertanok ismerete (Scrum, TDD)

  • Üzemeltetésben szerzett tapasztalat

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

  • Stratégiai gondolkodás, problémamegoldó képesség

  • Hosszú távú, stabil munkahely

  • Részvétel változatos nemzetközi illetve hazai nagyvállalati projektekben

  • Professzionális munkakörnyezet

  • Jó hangulatú csapat

  • Szakmai fejlődési lehetőség

  • Versenyképes jövedelem

Front-end fejlesztő

  • Nagyvállalati webes alkalmazás front-end oldali fejlesztése asztali, tábla és mobil eszközre

  • JavaScript frontend keretrendszer használata, továbbfejlesztése

  • Ergonomikus felhasználói felület kialakítása

  • Sencha JS library ismeret (Ext JS 4, Sencha Touch)

  • Böngésző oldali programozásban szerzett minimum egy éves tapasztalat

  • JS library-k ismerete

  • HTML, CSS, kapcsolódó W3C szabványok alapos ismerete

  • Új eszközök megismerése, elsajátítása

  • Szakirányú felsőfokú végzettség

  • Felhasználói felületek tervezésében szerzett gyakorlat

  • Automatizált fejlesztői eszközök ismerete (tesztelés, csomagkezelés, kiadás)

Pályakezdő Java fejlesztő

  • Nagyvállalati adatbázis alapú alkalmazások back-end oldali fejlesztése

  • Back-end oldali fejlesztés K+F projekteben

  • Kiosztott fejlesztési feladatok megfelelő minőségben történő önálló elvégzése

  • Diplomával vagy abszolutóriummal igazolt felsőfokú végzettség

  • JAVA területen szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel

  • Középszintű angol nyelvtudás (elsősorban szakmai dokumentációk olvasása)

  • JAVA SE ismeret

  • Fejlesztőeszközök ismerete (Eclipse, Junit, Maven)

  • Adatbázis-kezelők ismerete (MySQL, MSSQL, Oracle)

  • Alkalmazás-kiszolgálók ismerete (Tomcat, JBoss stb.)

  • BME, illetve ELTE programozó informatikus, programozó matematikus, mérnök informatikus, villamosmérnök szakok valamelyikén szerzett végzettség

  • Tanulni, fejlődni vágyás

  • Proaktivitás

  • K+F projektekben, nagyvállalati projektekben való részvételi lehetőség

  • Karrierlehetőség

  • Versenyképes juttatási csomag

  • Phd-t végző hallgatók jelentkezését is várjuk (4-6 óra)

Iratkezelő megoldást keres?

Ismerje meg TriDoc enterprise megoldásunkat.