Trilobita Informatikai Zrt.

Magas minőségű informatikai megoldások közepes és nagyvállatok egyedi üzleti problémáinak megoldására. Szakembereink a legkorszerűbb technológiákat alkalmazva, többdimenziós módszertan mentén tervezik meg és fejlesztik le az Ön számára specifikusan kialakított rendszereket.

Header_woman1

Pályakezdő Java FejlesztőPályakezdő Java Fejlesztő

Cégünk Pályakezdő Java Fejlesztő munkatársakat keres bővülés céljából.

Feladatok:

  • Nagyvállalati adatbázis alapú alkalmazások back-end oldali fejlesztése

  • Back-end oldali fejlesztés K+F projekteben

  • Kiosztott fejlesztési feladatok megfelelő minőségben történő önálló elvégzése

Elvárások:

  • Diplomával vagy abszolutóriummal igazolt felsőfokú végzettség

  • JAVA területen szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel

  • Középszintű angol nyelvtudás (elsősorban szakmai dokumentációk olvasása)

  • JAVA SE ismeret

  • Fejlesztőeszközök ismerete (Eclipse, Junit, Maven)

  • Adatbázis-kezelők ismerete (MySQL, MSSQL, Oracle)

  • Alkalmazás-kiszolgálók ismerete (Tomcat, Jboss stb.)

Előny:

  • BME, illetve ELTE programozó informatikus, programozó matematikus, mérnök informatikus, villamosmérnök szakok valamelyikén szerzett végzettség

  • Tanulni, fejlődni vágyás

  • Proaktivitás

Amit kínálunk:

  • K+F projektekben, nagyvállalati projektekben való részvételi lehetőség

  • Karrierlehetőség

  • Versenyképes juttatási csomag

  • Phd-t végző hallgatók jelentkezését is várjuk (4-6 óra)

  •     Kérjük, fényképes önéletrajza mellé csatolja diplomájának a másolatát is.